Archive for Listopad 28th, 2009

Koniec świata już trwa.

sobota, Listopad 28th, 2009

Podobno w roku 2012 ma nastąpić koniec świata w jego dzisiejszej postaci. Pono tak wyliczyli starożytni Inkowie i Egipcjanie, a ich kalendarze kończą się właśnie na grudniu 2012 roku, co jest zresztą nieprawdą. W tym czasie bieguny magnetyczne Ziemi mają zamienić się miejscami i cała planeta fiknie koziołka.

Z zasady nie wierzę w żadne przepowiednie, ale tym razem jest inaczej. Znany nam Świat naprawdę fiknie koziołka i zamieni się biegunami z tym, że nie magnetycznymi. Wcale nie musimy czekać do roku 2012 żeby się o tym przekonać, bo to „fiknięcie” widać już dziś. Dotychczas Europa Zachodnia i Stany Zjednoczone wytwarzały najwięcej produktów, dzięki Kapitalizmowi i Wolnemu Rynkowi dobrobyt materialny i kulturalny osiągnął tu poziom niespotykany w historii ludzkości. Niestety, na skutek odchodzenia od zasad Wolnego Rynku coraz większa część światowej produkcji przenosi się do Chin i ostatnio do Indii a ponieważ herbata robi się słodka od cukru a nie od mieszania dotychczasowy dobrobyt USA i Europy przenosi się, wraz z tą produkcją, do Chin, Indii itp. Do tego w Białym domu zasiadł marksista, który drukuje bez pokrycia dolary jak szalony i „uszczęśliwił” amerykanów przymusowymi ubezpieczeniami – ergo – postawił Stany Zjednoczone na równi pochyłej.

Proces zmiany biegunów jest już w toku – biegunów ekonomicznych i cywilizacyjnych. Czy będzie to „koniec świata”?  Bardzo możliwe i to tego naszego, europejskiego. Chyba, że się opamiętamy. Gałąź, na której tak wygodnie nam się siedziało podcinamy sami.

 

Jutro jest NIEDZIELA a więc wpisu nie będzie. Miłego odpoczynku!