Mała rzecz a cieszy!

Jeżeli jakiś socjopata lub osoba ociężała na umyśle, (bo zakładam, że tylko takich to dotyczy) ma ochotę udać się do punktu sprzedaży prasy i zaopatrzyć się w dziennik „Trybuna” to od wczoraj taka sztuka im się nie uda. Niesławnej historii a treści obrzydliwej gadzinówka wylądowała na śmietniku historii gdzie zawsze było jej miejsce.

Ludzi ceniący sobie Wolność są radzi – o jedną czerwoną szmatę mniej. To oczywiście prawda, ale nie ma większego znaczeni; „Trybuny” z wyjątkiem nawiedzonych oszołomów nie czytał już praktycznie nikt a jej sprzedawany nakład to właściwie nakładzik – udawało im się znaleźć frajerów ledwie na dwadzieścia procent tego, co drukowali. Gazeta nie miała już żadnego znaczenia.

Niestety są inne – o wiele gorsze. Nie mam na myśli pisemek dla lewicowych obszczymurków typu „Nie”, bo to jak sądzę wkrótce pójdzie w ślady „Trybuny”.

Chciałbym (i w końcu się doczekam), żeby los „Trybuny” podzieliła „Gazeta wybiórcza” i „Polityczka” – pisemka dla wykształciuchów – grabieżców żyjących z pieniędzy podatnika, które mówią im, co i jak mają myśleć.

Mam nadzieję, że tego doczekam – nakład, przynajmniej tej pierwszej, spada katastrofalnie.

Mała rzecz a cieszy!

Tags: ,

Leave a Reply