Jednak … PiS…!

Na wstępie chcę przeprosić moich znajomych i przyjaciół, którzy startują z listy wyborczej „Korwin”, a jest ich wielu. Znam większość  z Was. Wszystkich, których znam darzę przyjaźnią i szacunkiem. W czasach „burzy i naporu” staliście u mojego boku i to dzięki Wam udało Mi się uratować ówczesny UPR; a przypominam, że musiałem wówczas odwołać się nawet do siły fizycznej – „zbrojnej”. Wasze zasługi nie zostały zapomniane. Moim gorącym pragnieniem byłoby zobaczyć Was w ławach poselskich, senatorskich i wyżej jeszcze. Macie „kanclerskie łby”, a uczciwość nieposzlakowaną. Nigdy nie zhańbiliście się zdradą. Jestem z Was dumny! Pracować z Wami było dla mnie zaszczytem i przyjemnością. Tym bardziej, że program Waszej partii jest tożsamy z moimi poglądami; … no może poza stosunkiem do Związku Sowieckiego – ten musicie, jeszcze raz, dobrze przemyśleć nie oglądając się na JKM’owe majaczenia…

Jednak, tym razem, nie będę głosował na Was, ale na PiS. Odbiło mi? Niekoniecznie.

Spokojnie. Wasz (nasz) czas – nadejdzie!

W najbliższą niedzielę mamy historyczną szansę złamać kręgosłup postkomunistycznej, czerwonej hydrze, zaś na drzazgach z „okrągłego stołu” będziemy mogli rozpalić ognisko i smakowite szaszłyki przyrządzić. I o to powinno nam wszystkim chodzić – dla dobra naszej Ojczyzny.

Oczywiście program PiS’u jest dość daleki od moich wyobrażeń o sprawnie funkcjonującym Państwie. Jednak, dziś, głosując na jakąkolwiek  inną listę (partię) de facto głosujemy na PO, czyli dotychczasowy, wrogi Polsce „układ”. Głosując na PO głosujesz na: dyskryminację Kościoła Katolickiego,  „małżeństwa” pedałów, „In vitrio”, adopcję dzieci przez „małżeństwa”  zboczeńców, islamizację Europy, ideologię Gender, dominację Rosji i Niemiec nad Polską etc, etc.

Ja się na to nie godzę!

A Ty?

Mariusz Waszak

Były wiceprezes konserwatywno – liberalnej partii

Unia Polityki Realnej

Puszczykowo. 23 X MMXV

Comments are closed.